Trapezy

Pokrycie powszechnie stosowane na dach i ścianę. W profilu dachowym używane w budownictwie mieszkalnym, użytkowym i przemysłowym. Doskonałe do wykończenia okapu, drzwi garażu, elewacji przemysłowej, lub jako ogrodzenie. Łatwe w montażu.

Zamontowanie blach musi być zgodne z techniką budowalną. Niedopuszczalne jest, pod rygorem utraty gwarancji, ciecie blach narzędziami wywułującymi wysoką temperaturę. Cięcie należy wykonywać nożycami wibracyjnymi lub nożycami ręcznymi. Wszystkie krawędzie cięte, również miejsca cięte fabrycznie należy zabezpiczyć farbką zaprawową w kolorze pokrycia.

Blachy powinno składować się w pomieszczeniach suchych i przewiewnych, nie powinny dotykać podłoża. Arkusze blachy powinny być przełożone listwami dystansowymi. Folia ochronna zabezpieczająca musi być usunięta w dniu dostawy, gdyż nie jest odporna na wilgoć i promieniowanie UV. Całkowity okres magazynowania nie może być dłuższy niż 3 miesiące.

Dysponujemy własnym transportem co pozwala na szybką dostawę zamowień. Rozładunek powinien być przeprowadzany odpowiednim sprzętem lub przy udziale odpowiedniej ilości osób. Jeżeli w czasie rozładunku blachy zostały porysowane należy bezwzględnie takie miejsca zabezpieczyć lakierem zaprawowym zaleconym przez producenta.
Formularz kontaktowy