Blachodachówka modułowa

Blachodachówka modułowa CARMEN to nowy, innowacyjny sposób na pokrycie Twojego dachu. Uczyni ona Twój wymarzony dach praktycznym oraz doda mu klasy i szyku. Co więcej, będzie on ponadczasowy, praktyczny i niebywale piękny.

Blachodachówka modułowa CARMEN cięta na wymiar zapewnia dekarzowi jej sprawny, łatwy jak i szybki montaż, niezależnie od rodzaju dachu, jednocześnie eliminując powstawanie odpadu w przypadku dachów skomplikowanych. Estetyka tłoczenia doskonale prezentuje się na dachach prostych i tych bardziej rozbudowanych.Niewątpliwą zaletą blachodachówki modułowej CARMEN jest jej rozmiar w przypadku wersji ciętej w postaci paneli dwumodułowych, dzięki czemu jej zakup i transport jest bardzo prosty, szybki i bezproblemowy.

Blachodachówkę modułową CARMEN można zamówić również jako arkusze na wymiar, co w przypadku dachów dwuspadowych bądź nieskomplikowanych daje możliwość jej sprawnego montażu by szybko uczynić Nasz wymarzony dach wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Zamontowanie blach musi być zgodne z techniką budowalną. Niedopuszczalne jest, pod rygorem utraty gwarancji, ciecie blach narzędziami wywułującymi wysoką temperaturę. Cięcie należy wykonywać nożycami wibracyjnymi lub nożycami ręcznymi. Wszystkie krawędzie cięte, również miejsca cięte fabrycznie należy zabezpiczyć farbką zaprawową w kolorze pokrycia.

Blachy powinno składować się w pomieszczeniach suchych i przewiewnych, nie powinny dotykać podłoża. Arkusze blachy powinny być przełożone listwami dystansowymi. Folia ochronna zabezpieczająca musi być usunięta w dniu dostawy, gdyż nie jest odporna na wilgoć i promieniowanie UV. Całkowity okres magazynowania nie może być dłuższy niż 3 miesiące.

Dysponujemy własnym transportem co pozwala na szybką dostawę zamowień. Rozładunek powinien być przeprowadzany odpowiednim sprzętem lub przy udziale odpowiedniej ilości osób. Jeżeli w czasie rozładunku blachy zostały porysowane należy bezwzględnie takie miejsca zabezpieczyć lakierem zaprawowym zaleconym przez producenta.
Formularz kontaktowy